a
b
s
o
l
v
e
n
t
i

BC Geosan Kolín

DEKSTONE Tuři Svitavy

Egoé Basket Brno

Cal State Fullerton Titans

ČEZ Basketball Nymburk

Egoé Basket Brno

Královští Sokoli

DEKSTONE Tuři Svitavy

BK ISKRA Svit

Královští Sokoli

DEKSTONE Tuři Svitavy

BKM Lučenec

Královští Sokoli

SPOUSTA VÝHER, JEDNA PROHRA

O víkendu pokračovala první liga mužů a Basketbal Polabí uspěl i v Liberci, když se nejvíce činil Rosťa Jirák. Kadeti v Brně vybojovali cennou výhru nad Tygry, ale neuspěli proti SAM, když museli svádět největší souboj s rozhodčími. V kategorii U14 převálcovali mladší žáci Litoměřice trojciferným rozdílem a nejmladší vyhráli Šmoulinka Cup v Sadské.
BA Nymburk
09.10.2019 - 16:51

PATNÁCTKY VÁLÍ

O víkendu pokračovaly další soutěže. Basket Polabí vstoupil do první ligy jistou výhrou nad Košířemi. Starší žáci vyhráli i další dvoukolo proti východočeským týmům. Nedařilo se juniorům, kteří oba své úvodní domácí zápasy prohráli, když měli problémy především s obranou. V minižákovských kategoriích U13 a U11 se ze šesti zápasů podařilo vyhrát jen jednou, leč tyto zápasy jsou o nabírání zkušeností a to se všem družstvům povedlo.  
BA Nymburk
02.10.2019 - 14:34

JASNÉ VÝHRY VE VŠECH ZÁPASECH

Další dva týmy zasáhly do mistrovských soutěží. Mladší žáci přesvědčivě porazili Děčín a deklasovali Liberec a podobně jednoznačné výsledky měli i mladší minižáci ve dvojím souboji s Kolínem. Oba dva týmy jsou pochopitelně v tabulce na prvních místech.
BA Nymburk
24.09.2019 - 8:14

SOUTĚŽE SE ROZBĚHLY

První hrací víkend odstartovali muži Basketbalu Polabí přátelským zápasem proti německému týmu. Do mistrovských soutěží vstoupili starší žáci, starší a nejmladší minižáci a také nejmladší ve Šmoulinka Cupu. Tři týmy U12, U13 a U17 vyrazily na přípravné zápasy nebo turnaje. Podívejme se, jakých výsledků všichni docílili.
BA Nymburk
19.09.2019 - 9:04

STARŠÍ ŽÁCI U15 ZÍTRA STARTUJÍ

Jako první vstoupí do své soutěže starší žáci U15 a to už o tomto víkendu. Čekají je dva zápasy v Praze proti BA Sparta Praha a USK Praha. Do bojů v lize je povede nový trenér naší Akademie Martin Stavěl, bývalý trenér mužského Ústí a ženské Slávie v nejvyšší soutěži dospělých.
Žáci U15
13.09.2019 - 19:51

TÝMY, SOUTĚŽE, NOVINKY

Příprava některých týmů Basketbalové akademie už odpočítává poslední hodiny a už tento týden se vrhnou do zápasové vřavy. Kromě očekávaného posunu jednotlivých hráčů ve věkových kategoriích, se v Akademii událo také několik změn. Podívejte se, jaké změny to jsou a která družstva a v jakých soutěžích budou startovat.
BA Nymburk
11.09.2019 - 6:57

KADETI VYBOJOVALI MISTROVSTVÍ ČR

Kadeti odehráli páté, rozhodující, čtvrtfinále proti Sokolu Pražskému a výhrou si zajistili postup na Final4 Mistroství ČR. Zásluhou obou soupeřů se hrál vynikající zápas, jehož druhou polovinu jsme bodově kontrolovali. Divácká kulisa zaplněné haly ZŠ Komenského byla fantastická a hnala oba týmy až na hranice svých schopností. (na konci článku link na video a fotky)   
Kadeti U17
03.05.2019 - 5:45

KADETI ODVRÁTILI KONEC SEZONY

Zatímco jejich vzory v A-týmu mužů mají čtvrtfinále NBL za sebou, kadeti U17 BA Nymburk si o tomto víkendu na Sokole Pražském udrželi ve svém čtvrtfinále naději na postup na Mistrovství ČR. Byť byli v neděli krok od vyřazení, skvělou třetí čtvrtinou zápas obrátili a v sérii hrané na tři vítězství je stav 2:2. Pokud je budete chtít podpořit, a určitě si to zaslouží, vyražte ve středu prvního května v 11 hodin do haly ZŠ Komenského. Nebudete litovat. Atmosféra zápasu bude více než bouřlivá.
Kadeti U17
30.04.2019 - 16:25

VELIKONOČNÍ TURNAJ 2019

Během velikonočních svátků proháněli kromě velikonočního zajíce nymburští starší minižáci U13 své soupeře při Velikonočním turnaji své kategorie. Pozvání přijaly kluby z Budějovic, Ústí n.L., Litomyšle a Brna. Po dvoudenních bojích jsme skončili na druhém místě.
St. minižáci U13
24.04.2019 - 14:32

JUNIOŘI SI ZAVAŘILI, U13 JSOU PŘEBORNÍKY KRAJE

Junioři prováhali možnost ukončit čtvrtfinálovou sérii a za stavu 2:2 jedou po Velikonocích do Prostějova, kde se rozhodne. Oslabení starší žáci nestačili ani na Písek ani na pražské Tygry. Starší minižáci se v krajském finále pochlapili a Benešov poradili ve dvou zápasech o 213 bodů. Nejmladší minižáci se s Poděbrady rozešli smírně 1:1 na zápasy.  
BA Nymburk
17.04.2019 - 19:01