Poslední krok je nejtěžší....známé přísloví

Naše U11,kteří hrají finálovou skupinu o 1.-3. místo odehráli v pražských Stodůlkách předposlední dvojzápas s týmem  BŠ Praha. Pražané jsou vyspělým týmem a téměř všichni hrají o rok déle. Potřebovali jsme vyhrát první utkání.

Naše U11,kteří hrají finálovou skupinu o 1.-3. místo odehráli v pražských Stodůlkách předposlední dvojzápas s týmem  BŠ Praha. Pražané jsou vyspělým týmem a téměř všichni hrají o rok déle. Potřebovali jsme vyhrát první utkání. Ještě v poločase, kdy byl stav nerozhodný 37:37 se zdálo, že bychom mohli být v koncovce úspěšní, hráli jsme dobře, ale nezvládli jsme třetí čtvrtinu (17:8) a následně i poslední (16:10) a bylo rozhodnuto ! Pražská BŠ (basketbalová škola) zvítězila o 15 bodů. Celý náš tým se snažil, bojoval, ale tentokrát byli pražané šťastnější....

Máme příležitost reparátu v utkání už tento čtvrtek, kdy přivítáme BŠ Praha v naší BIOS.  Abychom Abychom si zachovali nějakou naději, musíme doma zvítězit o 16 bodů a proč ne?Uvidíme....

BŠ Praha : BA Nymburk U11    70 : 55    ( 19:16 18:21 17:8  16:10 )
Body: Adam Kolář 11, Honza Střítežský 11, Sebastián Křemen 8, Ríša Dittrich 6, Jakub Černý 6, Adam Adamec 5, Adam Ryl 4, Ondra Snop 2, David Hájek 2

Pro ilustraci...jako tým jsme v utkání házeli 25 pokusů TH . Bohužel proměnili jsme jen pouhých 9 !!  A k vítězství nám chybělo právě těch16 neproměněných TH.

*      *       *

Druhé utkání dostali příležitost opět všichni hráči a uhráli výsledek podobný tomu z prvního utkání. I když pražané měli po dvě čtvrtiny převahu (41:19) , ve třetí čtvrtině jsme se mohli přesvědčit i o naší herní síle...vyhráli jsme třetí část dost výrazně 24:11, ale na výhru to už nestačilo.

BŠ Praha : BA Nymburk U11    69 : 55    ( 15:8 26:11 11:24 15:12 )
Body: Sebastián Křemen 12, Honza Střítežský 11, Adam Kolář 10, Adam Adamec 10, Tomáš Nazarčuk 4, Filip Šťastný 2, Ondra Snop 2, David Hájek 2, Tomáš Dohnal 2